Spotkanie ZNP z okazji Dnia Nauczyciela

Członkowie oświęcimskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego spotkali się 13 października w Rajsku z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Prezes Oddziału Lilianna Pacocha gratulowała koleżankom i kolegom sukcesów i wręczyła okolicznościowe prezenty jubilatom oraz świeżo upieczonym emerytom. Wszyscy uczestnicy spotkania życzyli sobie nawzajem, żeby kolejne, w przyszłym roku, po wprowadzeniu zmian zapowiadanej reformy oświaty, odbyło się w takim samym gronie. W tych życzeniach było więcej nadziei niż obawy, a beztroski nastrój Dnia Nauczyciela przywrócił radny Jacek Mydlarz, stwierdzając: "Drogie Panie! Wyglądacie tak samo jak rok temu!".

Gośćmi czwartkowego spotkania byli również Halina Musiał pełniąca od 10 października funkcję dyrektora Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli, wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz i jego zastępca Mirosław Smolarek.